Modul Údržba

Evidence pravidelných i nepravidelných (mimořádných) procesů (údržeb) na majetku, které chceme sledovat v čase

Modul Údržba je základní nástroj pro správu a sledování pravidelných i nepravidelných údržeb na vašem majetku. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a flexibilní struktuře si můžete snadno a efektivně plánovat a sledovat provádění údržeb.

Hlavní funkcionality:

  • Záznam a Plánování Údržby
    Modul Údržba je navržen tak, aby poskytoval detailní přehled o plánovaných a provedených údržbách. Na hlavním pohledu jsou zobrazeny všechny zadané údržby, přičemž všechny důležité informace o údržbě jsou dostupné na první pohled.
  • Vytvoření a Potvrzování Údržby
    Každou novou údržbu můžete snadno vytvořit pomocí zeleného tlačítka '+'. Modul umožňuje nastavit různé parametry pro každou údržbu, jako je typ údržby, interval provádění, začátek plánování, zodpovědná osoba a další. Z hlavního pohledu je poté možné jednotlivé údržby přímo potvrzovat, tj. že byly provedeny.
  • Přehled a Filtrace
    Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní máte vždy rychlý a snadný přístup k informacím, které potřebujete. Z hlavního pohledu je možné skrze ikonu akce "Zobrazit udržované prvky" vidět vazbu na prvek nebo strukturu v modulu Evidence. Rovněž je možné filtrovat dle mnoha parametrů, jako je interval, datum, areál, objekt, zodpovědný pracovník, typ údržby, dodavatel a další.

Videomanuál....

Komu je modul Údržba určený??

Všem, kteří potřebují efektivní nástroj pro správu a sledování údržby majetku. Ať už se jedná o pravidelné údržby nemovitého majetku, nebo jen potřebujete mít přehled o stavu a údržbě svých věcí, Modul Údržba je tím pravým nástrojem pro vás.